Skip to content Skip to footer

Oświetlenie ogrodowe z drewna betonowego!

Choć aranżacja ogrodu kojarzy nam się przede wszystkim z doborem bogatej roślinności oraz elementów składających się na tzw. małą architekturę ogrodową to nie należy zapominać, że i tutaj liczy się oświetlenie ogrodowe. Lampy zewnętrzne, dostępne w różnej postaci, pomagają stworzyć wspaniałą atmosferę, rozświetlają najważniejsze strefy ogrodu i upiększają go, tworząc ponadczasowy klimat.

Nieważne, na jakim etapie aranżacji ogrodu jesteś w tym momencie. Z pewnością podejmujesz wiele ważnych decyzji, które w przyszłości albo zaowocują udaną aranżacją albo szybką koniecznością przeprowadzenia ponownej metamorfozy. Wystarczy, że decyzje nie będą przemyślane, a wybór wyposażenia i roślinności stanie się przypadkowy. Szybkie decyzje, to najczęściej złe, nietrafne wyjścia z sytuacji. Skoncentruj zatem swoją uwagę na wyobrażeniu sobie wizji idealnej działki.

To właśnie etap projektowania jest bowiem najlepszym czasem na wybór elementów oświetlenia zewnętrznego. Warto podkreślić, że standardowe zakupy można potraktować jako niezwykłą przygodę. Asortyment ogrodowy, z każdym sezonem pozwala na stworzenie coraz piękniejszych kompozycji. Lampy zewnętrzne dostępne są w formie oświetlenia solarnego lub zasilanego energią elektryczną. Samodzielnie dobierasz idealny system. Co jednak najważniejsze: dzięki dostępności naprawdę oryginalnych form lamp zewnętrznych, samodzielnie tworzysz krajobraz, który od zawsze nosiłeś z swojej wyobraźni.

Czy oświetlenie ogrodowe jest ważnym elementem architektury działki?

Tak i warto zdać sobie z tego sprawę. Bo choć rośliny stanowią clue każdej kompozycji to wyłącznie odpowiednim oświetleniem jesteśmy w stanie zaakcentować najważniejsze strefy i tak manewrować ich przeznaczeniem, by łączyły w sobie zarówno wysoką funkcjonalność, jak i dekoracyjność.

Trudno wyobrazić sobie np. nieoświetloną strefę tarasu, w której najczęściej gromadzą się nasi goście. Oświetleniem punktowym dobrze jest zaakcentować każde z ważnych dla nas miejsc w ogrodzie np. alejkę nieopodal iglaków lub oczko wodne. Dobierając w ten sposób oświetlenie ogrodowe odwracamy uwagę od tego, czego nie chcemy pokazywać. Chwalimy się natomiast tymi strefami, na których szczególnie nam zależy.

Oświetlenie ogrodowe – zewnętrzne z drewna betonowego – nowoczesność, która zachwyca!

Choć wśród nowoczesnych modeli lamp ogrodowych można wyróżnić naprawdę okazałe i oryginalne modele to producenci postanowili jeszcze bardziej nas rozpieścić. Nowością w asortymencie oświetlenia zewnętrznego są bowiem lampy wykonane z drewna betonowego. 

Lampa wykonana z takiego materiału prezentuje się niepowtarzalnie, bo przypomina produkt ze starej deski.

Warto wiedzieć, że materiał w postaci drewna betonowego, charakteryzuje się sporą wytrzymałością, a każdy element wykonywany jest ręcznie. Trzeba przyznać, że tak przygotowane lampy, będą się wyróżniać na każdej działce, a niepowtarzalne wzornictwo jeszcze bardziej podkreśli wiodący charakter jej wykończenia. 

Jeśli poszukujesz oryginalnego oświetlenia zewnętrznego, ale masz już dosyć produktów chromowanych, klasycznych i nie odróżniających się od większości kompozycji ogrodowych to wybierz lampy z osłoną wykonaną z drewna betonowego. Kontakt do twórców tych produktów znajdziesz tutaj: https://www.drewno-betonowe.pl/kontakt/

Możesz mieć pewność, że zrealizują każde z Twoich indywidualnych zamówień. Chcielibyśmy w tym miejscu zaznaczyć, że oferowane przez nas produkty składają się z elementów do samodzielnego montażu lamp ogrodowych.