Skip to content Skip to footer
O-nas

DREWNO-BETONOWE.PL

co produkujemy?

Zajmujemy się produkcją materiałów budowlanych wykorzystywanych w budownictwie i gospodarstwach domowych.

DREWNO-BETONOWE.PL

Deska betonowa jest zarówno praktyczna, jak i trwała.  Nie trzeba poświęcać czasu na jej impregnację. Oczywiście, można to zrobić, co nada powierzchni jeszcze bardziej estetycznego wyglądu i dodatkowo ją zabezpieczy. Impregnat zabezpiecza dodatkowo przed grzybami czy też pleśniami. Beton będzie mniej nasiąkał wodą, co sprawi, że stanie się prostszy do utrzymania w czystości.

Do niewątpliwych zalet desek betonowych należy fakt, że możesz je układać bezpośrednio na gruncie. Beton, ze względu na swoją ciężkość może stanowić dobrą powierzchnię do ułożenia na nim np. zestawu mebli ogrodowych bądź rodzinnego grilla. Należy jednak wcześniej odpowiednio wyrównać, zaizolować, a także utwardzić podłoże pod płyty. Układając betonowy taras, należy zachować również ok. 5-6 mm odstępów, a spoiny wypełnić piaskiem lub specjalną fugą najlepiej na bazie żywic i piasku.

Drewno betonowe to naturalny wygląd starej deski w połączeniu z trwałością betonu. Dzięki niesamowitemu odzwierciedleniu naturalnego drewna doskonale komponuje się w ogrodzie wśród roślinności. Jest to coraz bardziej powszechne rozwiązanie do stworzenia kwietników, ścieżek ogrodowych, elewacji, schodów czy do wykonania tarasów. Deska betonowa to niezwykle trwały i wytrzymały materiał, który niemal w stu procentach oddaje fakturę drewna. Atutem deski betonowej jest fakt, że nie wymaga ona regularnych konserwacji. Donice, ławki czy schody z betonowego drewna mogą służyć nam przez długie lata.

Deski betonowe to idealna imitacja drewna. To materiał, na który deszcz, śnieg czy inne warunki atmosferyczne nie mają negatywnego wpływu. Aby tego rodzaju podłoże było długo piękne, nie trzeba przeprowadzać kosztownych zabiegów renowacyjnych, czy konserwacyjnych. Beton w postaci deski, nawet w wilgotnym podłożu może posłużyć przez wiele lat.

Drewno betonowe, to coraz częściej wybierane rozwiązanie, zarówno przez parametry wytrzymałościowe desek betonowych, ale i estetyczne wykończenie ogrodu czy domu dzięki nim. Można nie tylko pokryć za pomocą tych desek taras, ale i zbudować np. patio przed domem. Obszerny wybór kolorów pomaga dopasować deski do własnych upodobań.

0
Aranżacji
0
wzorów
0
lat
0
założycieli
nasze wszystkie produkty

w jednym miejscu

Oferta naszej firmy skierowana jest do osób dbających o estetykę i piękny wygląd miejsc, w których relaksują się i spędzają miłe chwile po ciężkiej pracy a mianowicie domu mieszkania oraz ogrodu i tarasu czy nawet niewielkiego balkonu.

masz jakieś pytania? wątpliwości?
skontaktuj się z nami

What we offer

High-quality milling services and timber products, delivered with excellence, precision and skill

Peter Bowman

Samwill Owner